Change Language:

Ömer Faruk COŞKUN

Osmaniye Valisi

Alp Eren YILMAZ

Vali Yardımcısı

İl Koordinatörü


  Eurodesk Nedir?   Eurodesk Portal
       
DuyurularTümü
Anket

Hibe Duyurularını Hangi İletişim Kanalından Takip Ediyorsunuz?

 
Sonuç
Oyla

UN Women Sivil Toplum Kuruluşları Teklif Çağrısı

UN Women Sivil Toplum Kuruluşları Teklif Çağrısı

 

UN Women tarafından, Avrupa Birliği tarafından desteklenen, "STK'ların Bölgesel Platformlarının Kuruluşu ve Güçlendirilmesine Destek" Programı teklif çağrısı yayınlandı.

 

UN Women, Birleşöiş Milletler Kadınların Güçlenmesi ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Birimi, kadın hakları ve cinsiyet eşitliğini destekleyen Kadın Sivil Toplum Kuruluşlarını (STK), Kadın STK ağları ve platformlarını (özellikle azınlıklar ve dezavantajlı gruplarda kadınları temsil eden kuruluşlar) “STK'ların Bölgesel Platformlarının Kuruluşu ve Güçlendirilmesine Destek” programına teklif vermeye çağırıyor. 

 

Program altı batı balkan ülkesi (Arnavutluk, Bosna Hersek, Kosova, Makedonya, Karadağ ve Sırbistan) ve Türkiye’de uygulanacaktır.

 

Programa son başvuru tarihi; 25 Haziran 2017, 23:00 (Ankara yerel saati)

 

Bu teklif çağrısına başvurmak isteyen kuruluşların tüm başvuru formlarını tek bir e-posta ile eca.evawproject@unwomen.org adresine EVAW - CfP Regional Platforms mail başlığı ile göndermeleri gerekmektedir.

 

Başvuru dili İngilizce’dir.

 

Projelerin Ağustos 2017 – Ağustos 2018 arası uygulanması planlanmaktadır.

 

Program kapsamında projelere 40.000 – 60.000 Avro destek sağlanabilecektir.

 

 

BM Kadınları, başvuruların bir onay e-postası aracılığıyla alındığını onaylayacaktır. Yalnızca listede belirtilenler dikkate alınmalı ve daha da temas kurulmalıdır.

 

Başvuranlar, program kapsamında olan bir veya daha fazla ülkede faaliyet gösterebilir ve / veya yasal olarak kayıtlı olabilirler ancak teklif, programa dahil olan tüm ülkeleri kapsamalıdır. Bu nedenle yalnızca çağrının bölgesel kapsamına yönelik teklifler dikkate alınacaktır.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

25.05.2017

 

Bu içerik 147 defa görüntülendi.