Change Language:

Ömer Faruk COŞKUN

Osmaniye Valisi

Alp Eren YILMAZ

Vali Yardımcısı

İl Koordinatörü


  Eurodesk Nedir?   Eurodesk Portal
       
DuyurularTümü
Anket

Hibe Duyurularını Hangi İletişim Kanalından Takip Ediyorsunuz?

 
Sonuç
Oyla

Türkiye'nin Yüzleri Fotoğraf Yarışması 2017

Türkiye'nin Yüzleri Fotoğraf Yarışması 2017

 

Türkiye’nin binbir yüzü var; üretimle, teknolojiyle, bilimle, eğitimle, sağlıkla uğraşan, insan haklarına sahip çıkan, komşularına dostluk eli uzatan, farklı kültürleri bir arada yaşatan, barış için çabalayan, çevresini güzelleştirmek için çalışan binbir yüz…  Türkiye’yi Türkiye yapan yüzler bunlar.

 

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, amatör fotoğrafçıları 9 Mayıs Avrupa Günü anısına Türkiye’nin Yüzlerini fotoğraflamaya, paylaşmaya, yarışmaya çağırıyor.

 

9 Mayıs Avrupa Günü.  Avrupa kıtasında barış, dayanışma ve istikrar döneminin başlangıcını simgeleyen, Avrupa Birliği’nin doğum günü…

 

Gelin siz de 9 Mayıs Avrupa Günü kutlamalarına bir fotoğrafla katılın, gördüğünüz, etkilendiğiniz, sizi duygulandıran, gururlandıran Türkiye'nin Yüzleri'ni fotoğraflayın, bizimle paylaşın, yarışmaya katılın ve müthiş ödüllerden birini kazanın.  Biz de sizleri “Avrupa Birliği’nin Yüzleri”ni fotoğraflamaya gönderelim.

 

 

Fotoğrafınızı bize göndermek için http://www.tfsfonayliyarismalar.org/yarisma_detay.asp?s=280 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Son başvuru tarihi 13 Nisan’dır.

Katılım koşullarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

 

07.04.2017

 

Bu içerik 72 defa görüntülendi.