Change Language:

Ömer Faruk COŞKUN

Osmaniye Valisi

Alp Eren YILMAZ

Vali Yardımcısı

İl Koordinatörü


  Eurodesk Nedir?   Eurodesk Portal
       
DuyurularTümü
Anket

Hibe Duyurularını Hangi İletişim Kanalından Takip Ediyorsunuz?

 
Sonuç
Oyla

Vali Yardımcısı Alp Eren YILMAZ

    1980 yılında Adana'nın Kozan ilçesinde doğdu. 1997 yılında Adana Anadolu Lisesinden, 2002 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. 2004 yılında 91. Dönem Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Isparta Atabey, Adana Aladağ ve İmamoğlu ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. 2005 yılında 9 ay süreyle Franche-Comte Üniversitesi CLA'da Fransızca eğitimi aldı.2006 yılında T.C Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği 34. Dönem Kamu Diplomasisi Kursunu tamamladı.

 

  Konya Derebucak Kaymakamlığı, Adıyaman Gerger Kaymakamlığı ve Bitlis Vali Yardımcılığı görevlerini yürüttü.Ekim 2012-Mart 2014 tarihleri arasında Bitlis İl Özel İdare Genel Sekreteri olarak görev yaptı.AB fonlarının Etkin Kullanımı ve Proje Yürütümü konularında gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında çeşitli çalışmalarda bulundu,eğitim seminerlerine katıldı.

   

    Türkiye Kayak Federasyonu Danışma Kurulu Üyesi olarak spor camiasına aktif bir şekilde hizmet etmektedir.İleri seviyede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.